Wieszaki na piłki

Wieszaki piłkarskie FB SYSidealnym rozwiązaniem na przechowywanie piłek w domu, w klubach sportowych, w szkołach jak również do ekspozycji piłek w sklepach.
Wieszaki zaprojektowaliśmy tak aby można było na nich umieścić od 2 do 8 piłek (w zależności od modelu), zachowując jednocześnie elegancki i bardzo efektowny wygląd.

Dużą uwagę przykładamy do jakość oraz wygody użytkowania:

  • - wieszaki są wykonane z lekkiego a przy tym bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego
  • - umieszczanie piłek na wieszaku i ich wyciąganie jest bardzo wygodne
  • - montaż jest bardzo prosty. Wystarczy zamocować hak (który jest dołączony do zestawu) np do sufitu, do półki i powiesić na nim wieszak.

Jesteśmy jedynym producentem tego typu wieszaków na świecie. Wzory zostały starannie zaprojektowane oraz opatentowane i zarejestrowane. Dzięki temu nasz klient ma pewność, że produkt, który nabywa jest sprawdzony i wykonany z największą starannością.

W naszej firmie stosujemy procedury, które mają na celu sprawdzenie każdego towaru pod kątem jakości, poprawności i wytrzymałości.
Cały czas pracujemy nad nowymi modelami zarówno wizualnymi jak i kolorystycznymi.

Każdy wieszak FB SYS x4, x5, x8 jest wyposażony w zestaw zapasowych elementów.


Sklep FBSYS - wieszaki na piłki nożne
Twoje piłki w jednym miejscu. Funkcjonalny system przechowywania piłek. Bardzo efektowny wygląd. Wieszaki na piłki nożne - wieszaki na piłki do pokoju, do ściany.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji
Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Aktywne filtry